AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı muhalefete icraatlarla karşılık verdi: Kimi zihniyetler görmez fakat tarih kesinlikle kaydeder

AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı’ndan AK Parti’nin icraatlarını eleştiren muhalefete karşılık geldi. AK Parti İstanbul Vilayet Başkanlığı’nın toplumsal medya hesabından yapılan paylaşımda geçtiğimiz aylarda ‘Bu hükümet dünyanın en gerçek işini de yapsa bizim bunları alkışlayacak halimiz yok.’ sözünü kullanan CHP Genel Lider Yardımcısı Engin Altay’ın kelamlarına yer verildi.

Altay’ın kelamlarının akabinde Çamlıca Kulesi’nden, İstanbul Havalimanı’na kadar pek çok hizmetin imgesi paylaşıldı. Görüntünün sonunda ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Benim aziz milletim bu kadar hoşluklar yapılırken onu kötüleyene güzel yaptın der mi? Demediği için esasen sizi yıllardır bu ülkede iktidar yapmıyor.” kelamlarına yer verildi.

AK Parti İstanbul teşkilatı, tarafından paylaşılan görüntüye “Bazı zihniyetler yeterli olanı görmek istemez ya da kabul etmez. Ama milletimiz kesinlikle görür, tarih kesinlikle kaydeder!” notu düşüldü.

ENGİN ALTAY NE DEMİŞTİ?

CHP’li Engin Altay, “Bu hükümet dünyanın en yanlışsız işini bile yapsa bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok. Milletin bize verdiği vazife bu kardeşim. Kaldı ki, bu hükümet çok da yanlış işler yapıyor.” diye konuşmuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.