PUBG’den 1 Nisan Şakası Gibi İçerik: Canavar Tavuk!

Ünlü Battle Royale oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds, 1 Nisan’a özel oldukça komik bir içeriği oyuna ekledi. Her sene 1 Nisan’a özel olarak eklenen içerikler arasına bir yenisi daha katılıyor.

1 Nisan şakası gibi içerik.

Bazı oyunlar 1 Nisan gününde bizlere komik ve esprili içerikler sunmayı ihmal etmez. Her sene olduğu gibi bu sene de PUBG’den oldukça değişik bir içerik görüyoruz. Oyuna dev bir tavuk ekleyen farklı bir oyun modu sayesinde 1 Nisan kadar komik bir oyun deneyimi yaşayacağız.

Acayip Battle Royale!

Acayip Battle Royale isimli bu oyun modu 10 Nisan’a kadar aktif olarak kalacak. Bu oyun modu içerisinde devasa canavar tavuklara ve çeşitli zombilere karşı savaşacağız. Ayrıca onları durdurmaya çalışırken özel yeteneklerimizi de kullanmamız gerekecek.

Şaka gibi bir oyun deneyimi.

Bu oyun modu ile birlikte daha farklı ve daha eğlenceli bir PUBG deneyimi elde edebileceğiz. Oyun içerisinde yine en son hayatta kalan kişi veya takım birinci olarak galip gelecekken, ilk üçe giren diğer kişi veya takımlar ise farklı içerikler kazanmaya layık olacak.

1 ila 10 Nisan arası aktif.

Acayip Battle Royale oyun modu 1 Nisan itibarıyla başlayacak ve 10 Nisan gününe kadar ücretsiz olarak devam edecek. Sizler de şaka gibi bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz bu maceraya atılmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir