Rüyada Akrep Görmek

Rüyada akrep görmek genel tabiriyle inançsız, zararlı, külfeti çok, bozuk ağızlı fakat zayıf bir düşmandır. Ayrıca akrep görmek, o kimsenin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine delalet eder.

Rüyada kişinin ağzından akrep çıktığını veya akrebin elbisesi içine girdiğini görmek, düşmanlarla beraber oturmaya işarettir. İç elbisesinde akrep olduğunu gören kişi, eşinin düşmanlığını kazanır.

Rüyada akrep soktuğunu görmek, ele geçecek ve devamı olmayacak mala delalet eder.

Yine rüyada kavrulmuş akrep yediğini görmek, düşman malından yemeye; pişmemiş akrep yediğini görmek de düşmanları kaybetmeye delalet eder. Akrebi yatağın üzerinde görmek, düşman, geçim ve kazanç hususunda keder ve üzüntüdür.

Rüyada asıldığını görmek, hileci, kurnaz birisinin düşmanca tavırlarına, umulmadık kimselerden zarar görmeye ve gıybete işarettir.

Rüyada akrep görmek ne demek insanlar arasında söz götürüp getiren kimsedir. Bir kimsenin rüyada evinde akreplerin yanması, o kimsenin düşmanlarının ölmesine delalet eder.

Rüya sahibinin iç çamaşırında gördüğü akrep, onun hanımına müdahale ettiğine ve hakkında iftira eden ve fenalık yapan bir düşmanın varlığına işarettir.

Rüyada bir şeyi akrep olmadığı halde akrep sanmak, kendine dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye işaret eder. Akrep tutup bunu bir kadının üzerine koymak onunla münasebet kurmaya delalet eder. Rüyada akrep öldürmek bir kötülükten kurtulacağını belirtir.

Rüyada akrebi yiyen bir canlı görmek düşmanınızı size gerek kalmadan başka bir kimsenin ya da belanın haklayacağı anlamına gelir.

Rüyada akreplerle oynadığını gören kişi düşmanlarını dize getirir onlardan zarar görmeyecek şekilde kendini konumlandırır ve onların bunu anlamasını engeller. Rüyada akreplerle konuştuğunu gören kimse, düşmanlarını zekası ve diliyle dize getirir, Şehrazad’ın Şehriyar’a yaptığı gibi fark ettirmeden kendi canını ve malını korur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir