Rüyada Akrep Sokması

Rüyada akrep sokması, hayırsızlık, uğursuzluk, şanssızlık ve kötülük olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin acı çekeceği, ağlayacağı, sızlayıp, dövüneceği ve yas tutacağı günler yaşayacağı, sarsılacağı, uzun süre kendine gelemeyeceği ve yaşadıklarının etkisinden kısa zamanda kurtulamayacağı anlamına gelir. Bu rüya, bazı rüya tabirlerine göre rüya sahibinin kurtuluş gününe kavuşamayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek
Bir kişi rüyasında kendisine akrep soktuğunu görürse eğer o kişi türlü melanetlere uğrar diye yorumlanır. Sıkıntı, zorluk, başarısızlık ve hayal kırıklığı olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin mutsuz olmasına neden olacak bazı kötü olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Elini Akrep Sokması
Rüyayı gören kişinin sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine, maddi gücünü yitireceğine ve manevi yanının da çökeceğine alamet eder. Kazancın düşmesine, kişinin yaşayacağı musibetler nedeniyle tüm keyfinin kaçacağına ve rüya sahibinin hiçbir şeyden zevk almaz olacağına delalet eder.

Rüyada Siyah Akrebin Sokması
Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlara tabir edilir. Çaresiz durumlara düşmeye, çıkmaza girmeye ve çabaladıkça daha başarısız olup moral ve güç kaybetmeye işaret eder. Hayır getirmeyecek, meşakkatli bir dönemin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Ayağını Akrep Sokması
Rüyada ayağını akrep soktuğunu gören kişinin canın sıkılmasına ve hayattan aldığı keyfin kaçmasına sebep olacak bazı olayların yaşanacağına ve rüya sahibinin kendi derdine düşeceğine bu nedenle de gözünün hiçbir şey görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Birini Akrep Sokması
O kişinin kötü haberlerini almaya yorulur. Rüya sahibinin rüyasında gördüğü kimsenin yaşayacağı zorluklara, zahmete ve çileye şahit olacağına ve o kimse adına çok üzüleceğine tabir edilir.

Rüyada Sarı Akrep Sokması
Rüyayı gören kişinin kazalara ve belalara çok yakın olacağı günler geçireceğine ve bu dönemde çok dikkatli olması gerektiğine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir