Rüyada Balina Görmek

Bir kimsenin rüyada balina görmesi, o sene içinde başının sıkışacağına, işlerin biraz ters gideceğine delalet eder.

Rüyada denizde balıkçıların balina avladığını görmek, bazı kimselerin yardımı ile işlerinizin yola gireceğine işarettir. Balina büyükse, beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.

Rüyada balina görmek; o yıl içinde çok büyük güçlüklerle karşılaşacağınıza, işlerinizin ters gideceğine, rakiplerinizin sizin hakkınızda düşündükleri kötülükler yüzünden zarara uğrayacağınıza, gurbette bir kimseniz varsa uzun zaman onun yanına dönemeyeceğinize delalet eder.

Rüyada balina avlandığını görmek, başkalarının yardımı ile işlerinizi bir düzene sokabileceğinize yorumlanır.

Ayrıca bkz: Balık Suyu İçmek

Balina yağı içmek veya kullanmak, kuvvetli bir bünyeniz olduğu için o yıl hastalıktan uzak kalacağınıza yorumlanır. Kendinizin balina balığı avladığınızı görmeniz, çoktandır görmediğiniz bir akrabanızı göreceğinize yorumlanır.

Rüyada sizi bir balina balığının yuttuğunu görmeniz, uzun zamandır içinde bulunduğunuz sıkıcı durumdan kurtulacağınıza yorumlanır.

Rüyada balina görmek ne demek, rüya sahibinin büyük bir iş teklifi almasına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir