Rüyada Eşek Görmek

Rüyada eşek görmek, bahtın açıklığına, karlı işe, mertebeye ve şerefli bir makama yorulur. Eşek berekete, bolluğa, zenginliğe, ikbale, izzet ve kadına yorumlanır. Eşeğin iyi veya kötü oluşu, Rüya gören kişiye yorulur. Eşek rüyası mutluluğun, malın, nimetin, helal yolun, bolluk ve bereketin işaretçisidir. Mal varlığınızı sayamayacak kadar zengin olacağınızı ifade eder. Geçiminizin kolay sağlanacağına ve rahatlayacağınız anlamındadır.

Rüyada Eşek Görmenin Anlamı ve Yorumu
Rüyada eşek görmek şehvete düşkünlüğe, yolculuk yahut ilme işarettir. Rüyada anıran bir eşek, değersiz biri tarafından azarlanacağınız anlamındadır.

Rüyada eşek, amelsiz âlime, yatak, kilim gibi insanın ayağını bastığı şeylere işarettir. Rüyada katır ve eşeklere sahip olmak yahut binmek, mal yahut evlat ile niyetlenmeye işarettir. Dişi eşek, geçime, yardımcıya ve nesli çok kadına işarettir.

Eşeğin sesi, şer ve şiddetlere ve bir arızanın meydana gelmesine işarettir. Rüyada görülen eşek, gerek tavlı gerek zayıf olsun insanın çalışması ve gayretidir.

Rüyada Büyük Eşek Görmek
Eğer eşek büyük olursa yüksekliktir. Güzel olursa, sahibi için güzelliktir. Beyaz olursa sahibi için ziynettir. Zayıf olursa sahibi için fakirlik, tavlı olursa maldır. Siyah olursa, sahibi için sevinçtir. Yeşil olursa, din ve takvadır. Semeriyle beraber eşek, izzet sahibi bir çocuktur.

Eşeğin kuyruğunun uzunluğu evladın kendisinden sonra gelen neslinin devlet ve yüceliğinin devamıdır. Eşeğin ölmesi sahibinin ölmesine yahut uzun ömürlü olmasına işarettir. Bazı tabirciler de. Eşeği telef olan kimsenin mali zayi olur yahut akrabalarından irtibatı kesilir, dükkânı yıkılır, dükkânından çıkılır, demişlerdir. Bilinmeyen eşek, cahil, çok inat veya inançsız bir kimsedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir