Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, bolluk ve berekete delalet etmektedir. Fareler bol yiyecek bulabildiği yerlerde gezindikleri için bu rüya hanenizin bereketli olduğunu göstermektedir. Bu rüya maddi olarak rahatlayacağınıza, sıkıntılardan kurtulacağınıza ve eşinizle birlikte ömür boyu mutlu olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Fare Görmek
Rüyada beyaz fare görmek, rüya sahibinin çok mutlu günler yaşayacağına, sıkıntılı ve dertli günleri geride bırakacağına işaret etmektedir. Kişinin dostlarıyla beraber bir hayır işine gireceğine, maddi kazancını arttırmaya işarettir.

Rüyada Ölü Fare Görmek
Rüyasında ölmüş fare görmek, kişinin çok dişli ve çok güçlü bir düşmanı olduğuna işaret eder. Yani ölü fare gizli ama çok güçlü bir düşman demektir. Bu kişi, rüya sahibinin adeta izini sürer ve ona zarar vermek için yakalayacağı bir anı kollar. Eline geçen ilk fırsatı değerlendirmek peşindedir. Rüyada fare ölüsü görmek, rüya sahibinin kurnaz ve uyanık birisi olduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada Büyük Fare Görmek
Rüya sahibinin rüyasında büyük fare görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada büyük fare görmek, sahip olunan malda ve mülkte başkalarının gözünün olabileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada büyük fare görmek çeşitli sorunların zamanla baş göstereceğine rivayet eder.

Rüyada Siyah Fare Görmek
Rüyada siyah fare görmek, rüya sahibinin huzursuz ve sıkıntılı bir hayat yaşayacağına, kısmetinin kapalı olacağına yorulur. Rüyada siyah fare görmek, kişinin tüm aile bireylerinin daima yanında olacağına, kendisini güvende hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Evde Fare Görmek
Rüyada evde fare görmek, ev halkının zarar görebileceği bir düşmana sahip olduğunuzu gösterir. Bu düşman sizin her adımınızı takip edebilecek ve hain planlar yapabilecek kadar tehlikeli bir düşmandır. Rüyada evde fare görmek, rüya sahibinin yakın bir dostunun kazık yiyeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına delalet eder.

Rüyada Fare Yavrusu Görmek
Rüyada fare yavrusu görmek, kişinin iş hayatında başarılı birisi olacağına, mevkisinin artacağına delalet eder. Rüya sahibinin maddi kazancını ikiye katlayacağı, mal ve mülk sahibi olacağı, hayatı boyunca ferah yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Küçük Fare Görmek
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada küçük fare görmek, rüya sahibinin iş hayatında veya eğitim hayatında ufak tefek sorunlar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada küçük fare görmek, engebeli bir aşk hayatı manasına da gelmektedir.

Rüyada Kedi ve Fare Görmek
Rüyada kedi ve fare görmek, rüya sahibinin hayırlı bir evlada sahip olacağına yorulmaktadır. Kişinin kendisini gururlandıracak ve neşelendirecek işler yapan bir evladının olacağına işaret eder. Haneden mutluluğun eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada Fare Isırması Görmek
Rüya tabiri yorumcularına göre rüyada fare ısırması gören rüya sahibinin, sorumluluk sahibi bir birey olacağı demektir. Kişinin haram lokma yemeyeceğine, kötü yola düşmeyeceğine, kendisine zarar veren alışkanlıklardan uzak duracağına alamettir.

Rüyada Fare Kovalamak
Rüyada fare kovalamak, kişinin iş hayatından dolayı çok yorulacağına, ailesine zaman ayırması gerekeceğine delalet eder. Rüyada fare kovalamak aynı zamanda kazanılacak olan malın ve mülkün habercisidir.

Rüyada Fare Yemek
Eğer rüyanızda fare eti yiyorsanız iki şekilde yorumlanır. Yediğiniz zaman tadı kötü geliyor ve tiksiniyorsanız bu girişeceğiniz işin olumlu sonuçlanmayacağını gösterir. Eğer yediğiniz zaman bundan tiksinmiyorsanız hatta keyif alıyorsanız o zaman etrafınızdaki kişilerin olumsuz düşüncelerine rağmen yapacağınız bir işte başarılı olacaksınız diye yorumlanır.

Rüyada Fare Yakalamak
Bekar iseniz evleneceğiniz kişinin sizin için uygun olmadığı ve kötü huylarıyla sizi manevi yönden zehirleyebileceği manasına gelir. Rüyada fare beslemek ve fare ile dost olmak, düşmanınız ile aranızın düzeleceği ve karşılıklı fayda sağlayacağınız bir iş yapacağınız anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir