Rüyada Hamsi Görmek

Rüyada hamsi görmek, büyük şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancının, malının, aşının ve mutluluğunun artmasına her geçen gün de artarak çoğalmasına işaret eder. Rüyada hamsi gören kişi, şifa bulur, hastalıklarından, üzüntülerinden ve sorunlarından kurtulur. Hayır bulmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında yaşanacak olan pek çok güzel gelişmeye ve güzel haberlere delalet eder.

Rüyada Hamsi Satmak
Rüyasında hamsi sattığını gören kişinin gereksiz, gerçekliğe uymayan ve hayal mahsulü düşüncelerinden kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi, gözünü gerçek dünyaya açacak ve planlarını da buna göre yapacak, artık olmayacak hayallerin peşinde koşmayacak demektir.

Rüyada Hamsi Balığı Temizlemek
Özel hayat ile tabir edilir. Rüya sahibi ev yaşantısından hayır görecek ve mutluluk bulacak demektir. Eğer evli değilse de kendisi için çok doğru olacak ve mutlu olmasını sağlayacak bir sevgili bulacaktır.

Rüyada Hamsi Yediğini Görmek
Rüyada hamsi yemek çok iyidir. İyilik, hayır ve güzellik bulmaya, dünyanın en güzel duygularını tatmaya işaret eder.

Rüyada Hamsi Pişirmek
Bu rüya, rüya sahibi için hayırlı değildir, hayatın tersi şekilde ilerlemesine ve olumsuzluklar yaşanmasına delalet eder. Rüya sahibinin mutsuz olacağı anlamına gelir.

Rüyada Hamsi Almak
Rüya sahibinin işlerinden yana hayır göreceğine delalet eder. Rüyasında hamsi aldığını gören kişi, işlerinde başarıyı yakalayarak, ün salacak ve herkes kendisine iş yaptırmak için bir biri ile yarışacak demektir.

Rüyada Çiğ Hamsi Yemek
Rüya sahibinin özel hayatında, kendisinden kaynaklı olarak yaşanacak olan sorunlara işaret eder. Rüya sahibi kendi mutluluğuna kendisi mani olacak, sonra da çok pişman olacak diye ifade edilir.

Rüyada Hamsi Tutmak
Rüya sahibinin çok sevdiği kişilerin hayatında meydana gelecek olan büyük bir mutlulukla kendisinin de mutlu olmasına yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir