Rüyada Hastalık Görmek

Rüyada hastalık görmek, bazen mutluluğa, sevince, rahata, keyfe, günahlardan dönmeye ve haksızlığa karşı gelmeye işaret ederken bazen de tam tersine tatsızlık, sıkıntı, sorun ve mutsuzluk anlamına gelir. Bazı rüya tabirleri bu rüyanın iyiye, hayırlı ve güzel olana delalet ettiğini söylerken bazıları da musibete ve şanssızlığa uğramaya, yokluğa düşmeye ve moral bozukluğu ile geçecek günlere yorumlarlar. Rüyada hastalık görmek, rüya sahibinin günahkâr olacağı bir işe bulaşması ile tabir edilir.

Rüyada Hasta Olduğunu Görmek
Rüyada hasta olduğunu gören kişinin keyfinin ve neşesinin kaçacağı bir takım olaylar yaşanacak demektir. Kişi, uykusuz ve huzursuz günler geçirecek bazı kişilerle görüş ayrılıklarına düşecek ve bu durum canını fena halde sıkacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Hasta Birini Görmek
Rüyada hasta birini görmek uğursuzluk anlamına gelir ve rüyayı gören kişinin üzülmesine neden olacak olayların yaşanacağına, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine delalet eder. Aynı zamanda da kazancın yükseleceği ile tabir edilir.

Rüyada Hasta Olan Birinin İyileştiğini Görmek
Rüyada hasta olan birinin iyileştiğini görmek, ferahlık, esenlik ve huzur bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayatının yoluna gireceğine, güç ve kudret sahibi olacağına, sorunların üstesinden gelmeyi başaracağına tabir edilir.

Rüyada Yakınının Hasta Olduğunu Görmek
Rüyada bir yakının hasta olduğunu gören kişi sıkıntıya düşer, üzüntülü ve zor günler geçirir. Eve kapanıp kalacağı, neşesiz ve mutsuz bir dönemin geldiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Düşmanını Hasta Görmek
Rüyasında düşmanca duydular beslediği ya da o kişinin kendisine düşmanca baktığı birinin hastalandığını gören kişi rahata erer. Kafasını kurcalayan, düşündüğünde ya da gördüğünde canının sıkılmasına ve huzurunun kaçmasına neden olan kişiden uzaklaşır ve bu tatsız durumdan da kurtulmuş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir