Rüyada Karpuz Görmek

Rüyada karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Rüyada tarladan karpuz almak, bir akrabayla ya da arkadaşlarla kavga edeceğinize yorumlanır.

Rüyada karpuz görmek çok güvendiğiniz bir arkadaşınız arkanızdan konuşuyor. Dikkat etmelisiniz.

Rüyada karpuz görmek tabiri mal, mülktür. Karpuz yemek, ani kısmettir.

Rüyada karpuz görmek anlamı tatlı ise, hayır ve menfaattir. Rüyada mevsiminde karpuz görmek, tatlı olmasa bile, kavun görmekten hayırlıdır.

Rüyada küçük karpuzları görmek, büyüklerini görmekten hayırlıdır.

Kirmani’ye göre; rüyasında mevsiminde bir karpuz görüp yiyen kederden ve sıkıntıdan kurtulur. Evinde birçok karpuz olduğunu gören, gayet zor bir belaya düşer. Bir rivayete göre de malı çoğalır.

Abdulgani Nablusi’ye göre; vaktinde olmak şartı ile rüyada karpuz görmek, menfaatli ve geçimi yolunda bir eşe delalet eder. Rüyada içi boşalmamış ve bozulmamış karpuz görmek ve yemek, vücut sağlığına delalet eder.

İbn-i Sirin’e göre; karpuz yemek kederden kurtulmaktir. Bu rüyayı gören eğer tutuklu ise tahliye edilir.

Rüyada karpuz görmek ne anlama gelir; sıkıntıların artmasına, karpuz ekmek; iyi bir işe başlamaya, mevsiminde karpuz yemek; üzüntülerden kurtulmaya, bozulmuş karpuz yemek; hastalığa, olmuş karpuz; helal mala işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir