Rüyada Keser Görmek

Rüyada keser görmek,rüya sahibinin hayatını elindekilere göre yaşayacağına işaret eder. Kişi, elindekine tamah edecek ve elinde varsa alacak, yiyecek ve giyecek yoksa durumuna razı gelecek demektir. Bazen de art niyetli, kem gözlü, küçük hesaplar peşinde olan, arkadan konuşan, içten pazarlıklı ve menfaatçi bir kişinin varlığı ile açıklanır. Rüyada keser görmek, karlı bir işe girmeye ve tahmin edilen başarıya ulaşmaya tabir edilir.

Rüyada Keser Sapı Görmek
Rüyada keser sapı görmek, rüya sahibinin hayatına büyük oranda el atan, onu her konuda destekleyen ve yalnız bırakmayan, varlığında bayram, yokluğunda yıkım olan bir kimsenin varlığına tabir edilir.

Rüyada Keser Bulmak
Rüyada keser bulmak çok hayırlıdır, rüya sahibinin geleceğinin çok güzel olacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi, büyük bir mirasın varislerinden en büyük payı alan kişilerden olacak ve hayatının geri kalanını çok zengin biri olarak geçirecektir.

Rüyada Ağaç Yontmak
Rüyada elinde bir keserle ağaç yonttuğunu gören kişi iş hayatında başarıdan başarıya koşacak, rakiplerini geride bırakacak, düşmanlarını çatlatacak demektir. Kişi çalışkanlığı sayesinde helal ve bol gelir sağlayacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Balta Görmek
Rüyada balta görmek, darlığa, yokluğa ve borca düşmeye delalet eder. Rüya sahibinin işini ve kazancını kaybedeceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Balta ile Odun Kesmek
Rüyada balta ile odun kesmek, alın teri ve bilek gücü ile yasal ve helal yollardan paraya kazanmaya, kazandığının zekâtını ve vergisini vermeye bu sayede de gönül rahatlığı ve huzurla yastığa baş koymaya tabir edilir. Rüya sahibi namusu ve onuru ile hayatını kazanan kişidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir