Rüyada Kiraz Görmek

Rüyada kiraz görmek ve yemek, kolay ve çabuk hasıl olan fayda ve menfaate işarettir. Mevsiminde kiraz yemek, sıkıntıdan kurtulmaya, ahlak güzelliğine işaret eder. Kiraz ikramı başkasından gelecek rızka delalet eder.

Bkz: Arabistan Kirazı, Kiraz Yaprağı Satan

Rüyada kiraz ağacı görmek, sizin ve yakınlarınızın mutlu günler geçireceğine, sağlığınızın tamamen düzeleceğine işaret eder. İşlerinizde de başarılı olacaksınız şeklinde yorumlanır. Rüyada kiraz görmek yaptığınız iyilikler nedeniyle insanların saygısını kazanacağınıza işarettir.

Rüyada kiraz yemek ise, sahip olmayı çok istediğiniz bir şeye sonunda kavuşacaksınız demektir.

Rüyada kiraz görmek tabiri, müjdeli bir habere delildir. Kiraz yediğinizi görmek ise sizi çok seven bir dostunuzdan veya akrabanızdan hayırlı bir haber alacağınıza işaret sayılır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada kiraz görmek, kolay ve çabuk elde edilen faydaya ve hastalıkların gitmesine, ferahlık ve sevince işarettir. İyiliğinizden dolayı insanların takdirini kazanacağınız anlamına gelir. Kiraz yemek, uzun süre sahip olmak istediğiniz bir şeyi sonunda elde edeceğiniz anlamına gelir. Mevsiminde ise çok güzel kısmettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir