Rüyada Kivi Görmek

Rüyada kivi görmek, iş ile alakalı olacak olan yeniliklere işaret eder.

Bkz: Meyve

Kiviyi Yediğinizi Görmek
Rüyanızda kiviyi yediğinizi görmek, işinizde bir ilerleme kaydedeceğinize ya da saygınlık konusunda bir adım ileriye gideceğinize işarettir.

Kivinin Kabuğunu Soymadan Yediğinizi Görmek
Rüyada kivinin kabuğunu soymadan yemek, işinizde saygınlığınızla ilgili bir sorun yaşayacağınıza ve bu durumdan üzüntü yaşayacağınıza delalettir.

Kiviyi Dilimlediğini Görmek
Rüyada kiviyi dilimlemek, bir kişiye iş konusunda yardımcı olacağınıza veya bir işini çözmesine vesile olacağınıza yorumlanır.

Ekşi Kivi Görmek
Kivinin tadı ekşi ise yeni bir iş ile meşgul olacağınıza delalettir.

Kivi Satın Aldığınızı Görmek
Rüyada kivi satın almak, parayla tabir olunur. Kiviyi pahalı satın aldığınızı görüyorsanız, para konusunda birtakım sorunlar yaşayacağınıza; olması gerekenden ucuza aldığınızı görüyorsanız ise elinize çokça para geçeceğine delalettir.

Kivinin Kabuklarını Soyduğunu Görmek
Rüyada kivinin kabuklarını soymak, haksızlık yaparak yükseliş göstereceğinize; ancak bu yükselişin çok uzun soluklu olmayacağına işaret eder.

Kivi ile Pasta Yaptığınızı Görmek
Rüyada kivi ile pasta yaptığınızı görüyorsanız, bu işinize yeni kişilerin katılacağına yorumlanır.

Kiviyi Bir Başkasının Elinden Yediğinizi Görmek
Rüyada kiviyi bir başkasının elinden yediğinizi görmek, zahmetsiz kazanca delalet eder. Eğer kiviyi yedireni görmüyor veya tanımıyorsanız, tanımadığınız veya dikkatinizi çekmeyen birisinin sizi para konusunda sıkıntıdan kurtaracağına delalettir.

Kivinin Rengini Farklı Renklerde Görmek
Rüyada kivinin rengini farklı renklerde görmek, berekete yorumlanır. Ancak siyah veya koyu renklerde görüyorsanız, kiviyi bu tam tersidir. Yani para konusunda sıkıntı yaşayacağınız bir dönemdesiniz demektir.

Kivinin boyutları da ne kadar büyük ise o kadar sağlıklı olmaya; küçük olması ise iş ya da okul nedeni ile sağlığınızın geçici bir süre bozulacağına delalettir.

Kiviyi Çok Küçük Görmek
Eğer kivi çok küçük ise bir kaza sonucu bir organınızın zarar görmesine; orta boyda ise yediğiniz bir yiyecek veya çevrenizdeki insanlardan bulaşacak hastalıklara; kivi çok büyük ise sağlıklı bir dönemde olduğunuza işarettir.

Bebeğe Kivi Yedirmek
Rüyada bebeğinize kivi yedirdiğini görmek, yedirdiğiniz bebeğin sağlığının yerinde olacağına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir