Rüyada Kız Kardeş Görmek

Rüyada kız kardeş görmek, rüyayı gören kişinin dertlerini ve sevincini paylaştığı, lokmasını bölüştüğü ve her zaman yan yana durduğu bir sırdaşı olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin çok sevdiği ve öz kardeşinden öte gördüğü biri ile çok iyi geçindiğine, tabiri caizse yediğinin içtiğinin ayrı gitmediğine ve birbirlerine her konuda destek olduklarına rivayet edilir.

Bu rüya bir diğer yandan da, rüyayı gören kişinin gerçek hayattaki kardeşlerine ve onlarla olan ilişkilerine işaret ettiği şeklinde yorumlanırken aynı zamanda birlikte iş yaptığı ya da yapacağı bir kişinin varlığına alamet eder.

Rüyada Kız Kardeşini Ölmüş Görmek
Rüyayı gören kişinin, uykusunda öldüğünü gördüğü kız kardeşinin yüzünü güldürecek, keyfini, huzurunu ve rahatını yerine getirecek olaylar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin uykusunda gördüğü kişinin çok mutlu olduğunu öğreneceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Kız Kardeşini Gelinlikle Görmek
Rüyayı gören kişinin, uykusunda gelinlikle gördüğü kişi her kimse o insanın muradının gerçekleşeceğine delalet eder. O kişinin sevdiğine kavuşacağına, onunla çok mutlu olacağına ve gerçek saadeti tadacağına işaret eder.

Rüyada Kız Kardeşini Ölü Görmek
Rüyayı gören kişinin kız kardeşinin rüyasının tam aksine hayatının uzun olacağına, ağız tadı ile yaşayacağına, mutluluğunun, keyfinin ve huzurunun da hep baki kalacağına rivayet edilir ve hayırlara yorulur.

Rüyada Kız Kardeşini Kaybetmek
Rüyayı gören kişinin hatıralarına sıkı sıkıya bağlı olduğuna, ailesine çok değer verdiğine ve onlarla geçirdiği günleri en güzel günleri olarak addettiğine tabir edilir. Rüya sahibinin dünlerini aradığı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kız Kardeşini Hasta Görmek
Rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü kişinin kendisini zor durumda bırakacak, değerini azaltacak ve toplumdaki itibarının da sarsılmasına neden olacak bir işe kalkışacağına alamet eder.

Benzer rüyalar: rüyada kızkardeş görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir