Rüyada Öğrenci Yurdu Görmek

Rüyada öğrenci yurdu görmek, kişiye yüklenecek yeni sorumlulukların habercisidir ve rüya sahibinin geçmişe göre daha fazla çalışacağının, daha fazla para kazanmak zorunda olacağının ifadesidir. Evli kişiler için haneye katılacak yeni bebeklere haber verdiği gibi, ailenin maddi koşullarının zorlanacağını, geçici bir süreliğine kişinin sıkıntı çekeceğini bildirir. Genellikle öğrenci yurdu gören kimselerin evlerinde kalabalık misafirler olur ve hareketli bir dönem anlamındadır. Kişinin Allah katında çok büyük sevap kazanacağı iyiliklere imza atacağını, elindeki parayı dul, yetim ve öksüz kişilere, çaresiz hayvanlara yardım ederek bölüştüreceğini, yufka yüreği ile herkese yardım etmek için koşturacağını da işaret eder. İyi kalpliliğe vurgu yapan rüya aynı zamanda takva sahibi biri olunduğunu da bildirir ve öksüz çocukların öğrenim masraflarının karşılanacağını, bu sayede kişinin sürekli hayır duaları alacağını da delalet eder.

Rüyada Öğrenci Yurdu Açmak
Yapılacak büyük bir iyiliğin, alınacak hayır dualarının, her türlü beladan uzaklaşmanın, nazardan, uğursuzluktan kurtulmanın ifadesidir. Öğrenci yurdu açan kişiler kendi işlerini açarlar ve başarılı olurlar. Ticaretten para kazanmak, pek çok kişiye ekmek kapısı aralamak, herkese eşit ve adil davranmak manasındadır. Hak, hukuk kavramlarına değer veren ve asla harama bulaşmayan iyi bir yönetici olmanın, emrinde çalıştırdığı herkesi mutlu etmenin de tabiridir.

Rüyada Öğrenci Yurdunda Kalmak
Hayallere ulaşmak için biraz daha vakit olduğunu ve bu süreçte kişinin sabırla davranması gerektiğine, elinden gelen çabayı göstererek yolundan dönmemesi halinde er geç isteklerine ulaşacağına tabir edilir. Öğrenci yurdunda kalan kişilerin gelirleri ailelerini geçindirmeye anca yettiğinden ekstra bir işe girmenin söz konusu olacağını, kişinin bedensel olarak çok yorulsa bile psikolojik açıdan kendisini iyi hissedeceğini işaret eder.

Rüyada Öğrenci Yurdu Görmenin Psikolojik Yorumu
Karmaşık düşüncelerin, öncelikler konusunda yaşanan kafa karışıklığının ifadesidir. Genellikle kişinin kendisini bir yere ait hissedemediğinin altını çizer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir