Rüyada Portakal Görmek

Rüyada mevsiminde portakal görmek; rızka, rızkın bol olacağına, ağır kış günlerinde bile soğuğu hissetmeyecek kadar refaha işaret eder. Rüyada portakal ağacı görmek; temiz yaratılışlı, hoş sohbet insanlara ve iyilik yapmayı seven bir kimseye delalet eder.

Ayrıca bakınız: Meyve

Rüyada portakal soyduğunu görmek, beklediğin ve çok iyi bir haber alınacağına, bu haber aşkla ilgiliyse aşkta başarıya ulaşacağını gösterir. Rüyada turuncu kabuklu iri bir portakal görmek, değerli bir eşya demektir.

Rüyada portakal aldığını gören kişi, değerli eşya sahibi olacak demektir. Rüyada portakallarla dolu bir ağaç görmek, gören kişinin ev alacağı manasına gelir. Güzel bir portakal ağacı, bereketin, zenginliğin ve sağlıklı bir yaşamın işaretidir. Rüyanızda portakal yiyorsanız, hayatta başarılı olacaksınız. Rüyasında koyu turuncu portakallarla dolu bir ağaç gören kimse, evini süsleyecektir. En değerli ve güzel şeyleri satın alacaktır.

Rüyada portakalları görmemek ama portakal ağacı kokusunu hissetmek, bir tatil yapacağınızı ve bilmediğiniz yerleri görmeye gideceğinize işaret eder. Rüyada portakal ağaçlarının olduğu bir bahçenin içinde kendinizi dolaşırken görmek, bereketli geçecek bir yıla gireceğinizin işaretidir.

Rüyada meyvesiz portakal ağaçları görmek, hayatınıza bereketin gelmesi için bir süre daha beklemeniz gerekeceğine delalet eder. Rüyada portakal soyarak dilimleyen kişi, parasını biraz dikkat etmeden harcayacak, bunun sonucunda bir mevsimi biraz kötü durumda geçirecek demektir.

Rüyada portakal ağacı diktiğini gören kişi, küçük bir yatırım yapacak demektir. Rüyada bir tarla portakal ağacı diktiğini, onlara bakım yaptığını veya onları suladığını gören kişi, büyük bir yatırım yapar. Rüyada portakal ağacından portakal koparan kişi, işinde terfi eder.

Rüyada bir yerden portakal satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin sağlığına dikkat etmesi gerekmektedir. Rüyada portakal suyu sıkıp içmek, yeni bir el becerisi veya yeni bir lisan öğreneceğinize delalet eder.

Rüyada başkasının sıktığı portakal suyunu içtiğini görmek, bir insanın sizin arkanızda olup sizi destekleyeceği anlamına gelmektedir. Rüyada portakalın reçelini veya tatlısını yaptığınızı gördüyseniz, evinizdeki eşyalarda değişiklikler yapmaya niyetleneceğiz anlamına gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir