Rüyada Tufan Görmek

Rüyada tufan görmek, kimileri için güzel ve sürpriz gelişmelere, kimileri için de hazırlıksız olarak yaşanacak kayıplara alamet eder. Bu rüya genel anlamıyla rüya sahibi için yaşanacak olan değişikliklere işaret eder. Rüyada tufan görmek, hasta ve borçlu olan kişiler için hayır olarak kabul edilir ve kurtuluşa ermeye yorulur. Fakat aynı şey keyfi yerinde olan kişiler için söylenemez ve sıkıntıya tabir edilir.

Rüyada Su Baskını Görmek
Rüyada su baskını görmekle tufan görmek benzer anlama gelir ve rüya sahibinin içinde bulunduğu duruma bağlı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin huzuru yerindeyse ve işleri düzgün gidiyorsa o kişinin hayatında aksiliklerin baş göstereceğine delalet eder. Eğer rüya sahibinin eli dardaysa ve hayatı karışmışsa o zaman o kişinin hayatında hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Fırtına Görmek
Rüyada fırtına görmek, rüya sahibinin hayatında beklenmedik ama olumlu olayların meydana geleceğine, kişinin içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Doğal Afetleri Görmek
Rüyada doğal afetleri görmek, rüyayı gören kişinin yolundan sapacağına, güzel huylarının değişeceğine, gözünü bürüyen para hırsı nedeniyle iyi niyetlerinin bozulacağına ve toplumdaki itibarının sarsılacağına rivayet edilir. Kişinin günahkâr olacağı işler yapacağı ile açıklanır.

Rüyada Dalga Görmek
Rüyada dalga görmek iki şekilde tabir edilir. Sakin ve kısa dalgalar huzurlu, sorunsuz ve sakin bir hayat geçirmeye tabir edilirken dev, hırçın ve büyük dalgalar görmek, hayatın ter yönde ilerlemeye başlayacağına ve kişinin adeta felaket gibi geçecek günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada Kasırga Görmek
Rüyada kasırga görmek, kişinin temkinli ve doğru hareket etmediği takdirde çevresinin tekin olmayan kişilerle dolacağına ve bu kimselerin kendisinin başına çorap öreceğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir