Yüze Göre Protez Saç Kalıbı Nasıl Oluşturulur? İşte Protez Saç Yöntemleri

Saç protezinin en önemli adımı ölçülendirme işlemidir.  Herhangi bir hatanın yapılmaması için ölçü alınırken dikkatli olunması gereklidir. Saç protezi yaptırmak isteyen bireyin yüzü ve kafa yapısı ön plana alınarak saç bulunmayan kısımlarda işlem yapılır.

Uygulama sırasında kişiye en doğru olan saç teli ve saç rengi özellikleri protez saç için belirlenir. Tasarım kısmına geçildiğinde ise kişiye özel olacak şekilde hazırlanan ve kafa kısmına sabitlenen saç protezi kişinin yüz şekline uygun olacak şekilde tasarlanır.

Saç protezi işlemi için herhangi bir cerrahi müdahalede bulunulmaz. Saç protezleri profesyonel uzmanlar tarafından üretilir ve hassas ölçülendirme işleminden sonra uygulanmaya başlanır.

Saç Telinden Gelen Mucizevi Yöntem

Tamamen insan saçından üretilen protez saç Şişli son teknoloji ekipmanlar beraberinde gelişmiş yöntem ve uygulamalar yapar. Saç protezini kullanacak birey, ihtiyaç duyulan saçlı ya da saç bulunmayan kısımlara özel olarak üretilen yapıştırıcılar ile güvenli bir şekilde uygulanır. Uygulamayı yaptıran birey rahatlıkla denize, havuza ve duşa girebilir. Protez saç uygulandıktan sonra tercih edilen modelde kesilip ve şekillendirme işlemi yapılabilir.

Kullanan kişide yaş, cinsiyet ve saç alanının farklı olmasından dolayı protez saç fiyatları da değişim gösterir. Uygulama tamamlandıktan sonra fark edilmesi mümkün değildir. Oldukça ince ve hassas bir yapıda bulunan bu altyapıda bulunan kafa derisinde terleme olmaz.

Protez saç uygulaması için https://www.oscarhairdesign.com firmasıyla iletişime geçebilir bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir