Seranay Sarıkaya Ağlattı! O Anlarda Hem Kendisi De Ağladı

Show TV’de büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Aile dizisi, final yapmaya hazırlanıyor. Gelecek Salı günü yayımlanacak olan 30. bölümüyle veda edecek olan dizi, başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya’nın duygusal bir vedaya sahne olacak.

Dizinin sevilen karakteri Devin Akın’ını canlandıran Serenay Sarıkaya, dün gece son sahneyi çekerken hem eğlenceli anlar yaşadı hem de duygusal anlarla dolu bir vedaya hazırlandı. Reytinglerin iyi olmasına rağmen dizi final yapacak olması izleyicileri şaşırttı.

Aktarılan habere göre, Serenay Sarıkaya geçtiğimiz salı günü yayımlanan 29. bölümde Orhan Gencebay’ın “Benim Dünyam” şarkısını seslendirmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Bu performansıyla Ebru Gündeş başta olmak üzere birçok otoriteden tam not alan Sarıkaya, dün gece şarkıyı yönetmen “paydos” dedikten sonra tekrar seslendirdi.

Sarıkaya’nın, dizinin son çekim gününde hem eğlenip hem de zaman zaman duygusal anlar yaşadığı gözlemlendi. “Benim Dünyam” şarkısını seslendirdikten sonra güzel oyuncunun gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü.

AİLE DİZİSİNİN ESERLERİNİN GELECEĞİ

Show TV’de yayımlanan Aile dizisinin eski bölümleri, kanalın YouTube hesabında izleyicilerle buluşmaya devam edecek. Ancak yeni bölümlerin yayımlanmayacağı ve dizi final yaparak ekrana veda edeceği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx